Auto-Cash-Back

Nasz Partner:

 

DEKRA
     
  Pytania i odpowiedzi  
     
  Co to jest Auto Cash Back? Czy to pożyczka, kredyt, lombard?  
     
 

Auto Cash Back nie jest lombardem ani kredytem czy pożyczką. Działamy w oparciu o długoletni sprawdzony model Auto Cash Back w Stanach Zjednoczonych Ameryki (USA), Wielkiej Brytanii, Niemczech, Szwajcarii i wielu innych krajach Unii Europejskiej. Posiadamy ponad 20 lat doświadczenia w branży motoryzacyjnej oraz usługach finansowych w Polsce.

 

Ponieważ kupujemy Twój samochód, otrzymujesz gotówkę i nadaj jeździsz samochodem na zasadzie wynajmu, aż do chwili, kiedy zdecydujesz o wykupie samochodu. Z góry wiesz jaką kwotę gotówki otrzymasz, jakie są koszty najmu i za ile odkupujesz od nas Twój samochód.

 

Auto Cash Back to szybka, łatwa i bezpieczna droga do uzyskania gotówki jakiej potrzebujesz – bez zbędnych formalności.

 
     
 

Do jakich Klientów skierowana jest oferta Auto Cash Back?

 
     
 

Oferta jest dostępna zarówno dla osób indywidualnych jak również firm, które posiadają już samochód i poszukują środków finansowych na cele prywatne czy związane z rozwojem firmy bez utraty możliwości korzystania z samochodu.

 

Nasze usługi są szczególnie doceniane przez małe i średnie przedsiębiorstwa, które oczekują szybkich decyzji i maksymalnie uproszczonych procedur w dostępie do środków finansowych. Dodatkowo koszty najmu w Auto Cash Back można zaliczyć do kosztów prowadzenia działalności, co wymiernie wpływa na obniżenie obciążeń podatkowych.

 
     
 

Czy po otrzymaniu gotówki mogę dalej jeździć samochodem?

 
     
 

Tak. W czasie trwania umowy można przez cały czas użytkować samochód tak jak do tej pory. W ramach najmu samochód jest ubezpieczony w pełnym zakresie OC/AC, NNW oraz Assistance oraz podlega cyklicznym przeglądom technicznym aby zagwarantować Tobie pełną mobilność.

 
     
  Jak uzyskać gotówkę i nadal jeździć samochodem?  
     
  Jeśli masz samochód zarejestrowany na Ciebie lub Twoją firmę, wolny od zastawów czy innych obciążeń finansowych, zajęć komorniczych lub innych praw osób trzecich, zadzwoń pod numer Infolinii albo wypełnij formularz na stronie internetowej a my oddzwonimy do Ciebie. Wspólnie wypełnimy formularz, na podstawie którego przygotujemy dla Ciebie ofertę oraz ustalimy kolejne kroki.  
     
  Mój samochód jest w leasingu lub w kredycie.
Czy mogę otrzymać gotówkę od Auto Cash Back?
 
     
  Niestety nie. Auto Cash Back może wypłacić gotówkę za samochód wyłącznie pełnemu właścicielowi samochodu. Samochód nie może być w kredycie, leasingu i nie może być obciążony innymi tytułami prawnymi np. zastawem lub zajęciem.  
     
  Ile czasu trwa podjęcie decyzji?  
     
  Decyzja o możliwości zawarcia umowy i wypłacie gotówki podejmowana jest w ciągu około 60 minut. Jest to decyzja wstępna, po której otrzymujesz od nas ofertę i Ty podejmujesz decyzję o dalszych krokach.  
     
  Jak długo czekam na wypłatę gotówki?  
     
  Czas od chwili akceptacji oferty do wypłaty gotówki to średnio 24 godziny. Wypłata następuje od ręki po zawarciu umowy oraz rejestracji pojazdu przez Auto Cash Back na okres umowy najmu.  
     
  Gdzie Was znajdę?  
     
  Punkt Obsługi Klienta znajduje się w Piastowie przy ul. Warszawskiej 1. Warunki transakcji ustalane są drogą poczty elektronicznej i telefonicznie, podpisanie dokumentów odbywa się w naszym Biurze Obsługi Klienta lub u naszych Partnerów Auto Cash Back na terenie całego kraju. Adresem rejestrowym firmy jest Warszawa ul. Arabska 9.  
     
  W jakich godzinach pracujecie?  
     
 

Nasza infolinia jest dostępna od poniedziałku do soboty w godzinach od 9:00 do 20:00. Skontaktować się z nami można również za pośrednictwem naszej strony internetowej i formularza zapytania.

 
     
  Mam samochód, ale jeszcze nie został na mnie zarejestrowany.
Czy mogę otrzymać u Was gotówkę?
 
     
  Możemy dokonać transakcji nawet wtedy jeśli samochód nie został jeszcze zarejestrowany na Ciebie lub Twoją firmę, pod warunkiem jednak, że był on już wcześniej zarejestrowany w Polsce i przedstawisz nam dokumenty potwierdzające nabycie przez Ciebie samochodu.  
     
  Jakie samochody mogą być przedmiotem umowy?  
     
  Podstawą do zawarcia umowy jest przede wszystkim stan techniczny pojazdu. Przedmiotem umowy mogą być pojazdy osobowe, dostawcze i ciężarowe do 3,5 t oraz samochody ciężarowe pow 3,5 tony DMC (dopuszczalnej masy całkowitej).  
     
  Mój samochód nie jest już nowy. Czy to ma znaczenie?  
     
  Podstawowe znaczenie ma stan techniczny pojazdu i jego wartość. Przedmiotem umowy mogą być pojazdy nie starsze jak 15 lat. Stan techniczny oraz wycenę wartości samochodu ocenia w naszym imieniu zewnętrzna firma specjalizująca się w tym zakresie – firma DEKRA Polska.  
     
  Jaką kwotę mogę otrzymać?  
     
  Kwota uzależniona jest od wartości samochodu oraz okresu trwania umowy. Średnio jest to kwota do 65% wartości pojazdu według wyceny rzeczoznawcy firmy DEKRA Polska.  
     
  Jakie dokumenty muszę przedstawić, żeby skorzystać z Auto Cash Back?  
     
  Dowód rejestracyjny i kartę pojazdu oraz polisę OC. Dokument tożsamości, prawo jazdy. Od firm oczekujemy dodatkowo co najmniej dokumentu potwierdzającego prowadzenie działalności gospodarczej.  
     
  Na jak długo mogę zawrzeć umowę?  
     
  Umowa zawierana jest na okres od 3 do 9 miesięcy w zależności od wieku i rodzaju samochodu. Istnieje możliwość przedłużenia umowy na kolejny okres. Warunkiem przedłużenia są terminowe płatności w ramach umowy. W trakcie umowy najmu możesz zdecydować o wcześniejszym wykupie pojazdu, co nie powoduje żadnych dodatkowych kosztów w przypadku zakończenia umowy najmu po minimalnym okresie 3 miesięcy. W praktyce to Ty decydujesz jak długo trwa umowa.  
     
  Czy muszę przedstawiać dokumenty z banku lub zaświadczenia o dochodach, niezaleganiu ze składkami ZUS, czy niezaleganiu w Urzędzie Skarbowym?  
     
  Nie ma takiej potrzeby. Umowa może zostać zawarta bez przedstawiania takich dokumentów. Auto Cash Back nie jest kredytem ani pożyczką. Nie stosujemy analizy zdolności kredytowej ponieważ zabezpieczeniem gotówki jest samochód, którego wartość przewyższa wypłacane Tobie środki. Poza tym gwarantujesz odkup Twojego pojazdu po okresie najmu.  
     
  Jaki jest koszt umowy?  
     
  Koszt umowy składa się z miesięcznych opłat w ramach umowy najmu oraz jednorazowego kosztu wyceny pojazdu wykonywanej przez rzeczoznawcę firmy DEKRA Polska.  
     
  Co się dzieje w przypadku braku możliwości terminowej opłaty w trakcie umowy?  
     
  Skontaktuj się z nami jak najszybciej przed terminem płatności i poinformuj o tym, że opóźnisz się z płatnością. Dzięki temu będziemy wiedzieli, że opłacisz czynsz najmu z opóźnieniem.  
     
  Jaki obszar obsługujecie?  
     
  Obsługujemy klientów z całego obszaru Polski. Poza województwem mazowieckim obsługą Klientów zajmują się nasi Partnerzy.  
     

Dajemy gotówkę za Twój samochód, którym nadal jeździsz.

Wyślij zapytanie
Skontaktuj się

Auto-Cash-Back

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2013 Auto Cash Back | Polityka prywatności | Projekt i wykonanie serwisu QuicknetQuicknet.pl